Søkefelter
Etternavn:
Fornavn:
Firma:
Sorter etter: Etternavn Firma

 

Deltakerliste

Dersom du ikke finner navnet ditt her, så har du krysset av at du ikke samtykker til visning på deltakerlisten.
Av 1702 registrerte deltakere, har 1602 samtykket til å være synlig på deltakerlisten under:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å Alle
Navn Firma Tittel
Abrahamsen, Frode Continental Dekk Norge AS Sales Manager CST
Aga, Frode Podcast
Aghattas, Soliman Webasto Thermo & Comfort Norway Denmark A/S
Aker, Ove Emil Vann- og avløpsetaten Oslo kommune Prosjektleder
Akerholt, Petter Brødrene Dahl AS Produktsjef elektro
Albertsen, Svein INNVA AS Distriktsansvarlig
Alfsen, Rune Huser Entreprenør AS Prosjektleder
Almås, Håvard MEF
Alvestad, Espen MEF Service AS
Alvim, Ingar Alvim Entreprenør AS Styremedlem
Amundsen, Jan Ikano Bank AB (publ), Norway Branch
Amundsen, Vigdis FUCHS Lubricants Norway AS
Andersen, Espen Isachsen Anlegg AS Prosjektsjef
Andersen, Espen NASTA
Andersen, Frode Volvo Maskin AS
Andersen, Frode MEF Service AS
Andersen, Ivar OKAB Agder
Andersen, Kai Børre Clearplex Norge AS Eier
Andersen, Kenneth Norge Bygges Account Manager
Andersen, Kjetil Målselv Maskin & Transport AS Anleggsleder
Andersen, Roy Tore Berlevåg Maskin AS Daglig Leder
Andersen, Sissel Kjell Petter Dyb
Andersen, Terje Graving og Transport AS Daglig leder
Andersson, Anders Skanska Norge AS Innkjøpsleder
Andersson, Mona SpareBank1 Østlandet Senior bedriftsrådgiver bank
Andersson, Ola Fredheim Maskin AS
Andreassen, Lars Petter VA - Teknikk Vest AS Daglig Leder
Andrén, Calle Skandinaviska Teknik & Smörjsystem AB
Andresen, Lars Brødrene Dahl Distriktsansvarlig VMT O/A
Anselin, Fanny Fleet Complete
Antanesian, Araks CMT I/S Copenhagen Metro Team Market Intelligence Manager
Anthonisen, Theis Andreas Machine Partner AS Utleieansvarlig
Antonsen, Svein Heidenreich AS
Antonsson, Elvar Pervaco AS PM
Apeland, Christoffer Apeland graving & transport AS Daglig leder
Arizti Texido, Marcos StalkIT Holding AS CEO
Arneberg, Anders Heidenreich AS
Arntzen, Kristian Webasto Thermo & Comfort Norway Denmark A/S
Aschwanden, Florian A. Markussen AS Daglig leder
Asdal, Glenn Hella Maskin AS Selger
Ask, Rune PON EQUIPMENT AS
Aslaksen, Kenneth Rototilt AS
Auen, Stian Brødrene Dahl
Aulesjord, Lars Oddvar SØR-NORSK BORING AS Daglig leder
Aulin, Richard Steelwrist AS
Aurstad, Cato Aurstad Tunnel as Drifts dir.
Austdal, Geir Henning Austdal Grunnmur og Graveservice AS Entrepenør
Baban, Shiar Leica Geosystems AS
Bakke, Sara K Baugerød Anlegg AS Daglig leder
Bakke, Tor Tor Bakke a/s dagelig leder
Bakken, Andre Hæhre Entreprenør AS
Bakken, Frode Leica Geosystems AS
Bakken, John Vidar Hydrema AS Salgssjef Norge
Bakken, Kim Leica Geosystems AS
Bang, Kjetil R. Circle K Norge AS
Bang Larsen, Anita Leica Geosystems AS Salgssjef HxGN SmartNet
Bangsund, Finn MEF
Barbøl, Hans Kristian Anlegg&Transport Journalist
Barosen, Brede SMARTDOK AS
Bartolo, Jan Kenneth Pipelife Norge AS
Baraas, Paul Olaf MEF Service AS
Baraas, Øystein Rosendal Maskin AS
Baugerød, Guro Martine Trafikkjentene AS Driftsleder
Becker, Hans Erik Becker Entreprenør AS Leder for drift og kalkulasjon
Becker, Line Becker Entreprenør AS Daglig leder
Beining, Haakon Track Norge AS CMO
Bekkevold, Geir If Skadeforsikring
Belland, Lasse Belland Graving AS Daglig leder
Bentzen, Steinar IRM Norge AS
Berg, Anja NORSK TRAFIKKSIKRING AS
Berg, Kai NORSK TRAFIKKSIKRING AS Daglig leder
Berg, Pål Auksjonen.no
Berg, Thomas T. Berg Anleggsteknikk AS Daglig leder
Berg, Vigdis Pipelife Norge AS
Berg, Øyvind Re Videregående Skole Lærer
Berg Giæver, Trond Espen Feiring Vestfold AS Avdelingsleder
Bergan, Per Damåsen Pukkverk as Daglig leder
Berge, Asbjørn Gummi-Industri AS Produktutvikler
Berge, Simen Berge Bygdeservice
Berger, Andre Anlegg & Transport / Bjørgu AS Salgsansvarlig
Bergheim, John Marius Grambo'n Maskinfører
Bergheim, Lars Arve AVK Norge AS Distrikstansvarlig Østlandet Nord
Bergland, Trygve Nome Videregående skole Lærer
Bergli, Torstein Heatwork AS
Bergquist, David Bergquist Maskin og Transport A/S
Bergseidjordet, Ole Knut Nummedal Videregående Skole Lærer
Bergset, Øyvind MEF Service AS
Bergsjøbrenden, Jøran Maskinstyring AS Salgsleder
Bergsjøbrenden, Tommy ANKO AS
Berndt, Glenn Volvo Maskin AS
Berntsen, Morten Wilke Rocks of Norway AS Driftssjef
Bertelsen, Kristoffer Bertelsen & Garpestad AS Innkjøpsansvarlig
Bertelsen, Svenn Hæhre Entreprenør AS
Billingsø, Trond MECA Norway AS
Bilstad, Einar
Birkeland, Kai Birkeland Maskinentreprenør AS
Bjelde, Therese Ahlsell Norge AS
Bjelland, Camilla Bjelland AS Økonomi- og adminstrasjonsansvarlig
Bjelland, Ole Bjelland AS Daglig leder
Bjelland, Petter Bjelland AS Markedsleder
Bjelland, Thomas Oskar og Tormod Wike AS Prosjektleder
Bjelland, Øystein Volvo Maskin AS
Bjerga, Åsmund Stangeland Maskin AS Bergleder
Bjerkan, Ronny Heatwork AS Markedsansvarlig
Bjerke, Iver Knut Bjerke as
Bjerke, Petter Eid Eberspâcher AB Norge
Bjerkelund, Per Jakob Overvannsteknikk AS Daglig Leder
Bjerkestuen, Elisabeth Wacker Neuson AS
Bjerkestuen, Tom Ola NASTA AS Maskinselger
Bjerkaas Svensson, Sverre Leica Geosystems AS
Bjervamoen, Andre Skien kommune V/Stølan 613617 Fagarbeider
Bjordal, Alf Arne Brødrene Dahl
Bjølgerud, Sverre Hæhre Entreprenør AS
Bjørgulfsen, Vetle Petter A Olsen AS HMS-ansvarlig
Bjørgum, Jens Petter Veflen Entreprenør AS Anleggsleder
Bjørkestøl, Frode SG Finans AS Selger
Bjørløw, Jarle Volvo Maskin AS
Bjørndal, Alf M Baneservice Avdelingsleder
Bjørnsen, Tor Hæhre Entreprenør AS
Bjørnstad, Terje Olje- og energisenteret AS
Bjånes, Elena Mari Leica Geosystems AS
Blakstad, Leiv Peter MEF Service AS
Blankevoort, Thomas Ulefos AS
Blix, Jan Egil Orica Norway AS
Blyverket, Petter Vestfold Plastindustri
Bolstad, Stephan Brødrene Dahl
Bonstad, Ole-Kristian Machine Partner AS Salgsansvarlig
Borg, Michael MECA Norway AS Salgssjef
Borge, Anund Kongsberg Entreprenør AS Anleggleder
Borgestrand, Odd Byggfakta Docu JOURNALIST
Boshag, Ina Bertinussen DNB Finans Markedssjef
Botegård, Bjørn Steinar KONGSBERG VIDEREGÅENDE SKOLE
Brandbo, Halvor Halvor Daglig leder
Brandvold, Pål Gunnar PON EQUIPMENT AS
Bredal, Karin Bygg og Anlegg Media AS Seniorrådgiver
Bredemoen, Terje Hæhre Entreprenør AS
Breen, Emil Carl H. Breen AS Prosjektleder
Breen, Thomas Norsk Vann BA
Breivegen, Jo Hovden Hytteservice as Daglig Leder
Brekke, Ole Martin Brekke Maskin AS Daglig leder
Brekkhus, Arve Byggeindustrien/bygg.no Sjefredaktør
Brenden, Stian Stian Brenden Maskinservice AS Dagligleder
Brevik, Marcus Arvid Gjerde AS Daglig leder
Brich, Cathrine Kaeser Kompressorer AS
Bring, Susanne FUCHS Lubricants Norway AS
Brobakken, Kent SG Finans AS Soussjef
Brobakken, Stian Hæhre Entreprenør AS
Brodtkorb, Julie M. MEF Service AS
Brokke, Dag SCALEIT AS
Bruksås, Kjell Skanska Norge AS Innkjøpsleder
Brurås, Terje Brage Finans AS
Bruserud, Christoffer Oskar og Tormod Wike AS Styreformann
Bruserud, Harald Oskar og Tormod Wike AS Prosjektleder
Brusletto, Knut Contexo AS Daglig leder
Brynildsen, Eyvind Asfalt Remix AS HR- og Markedssjef
Brynildsen, Per Asfalt Remix As
Braaten, Per Eivind Smp Parts AB SMP PARTS
Braathen, Bjørn Frølich Aco Nordic AS Adm.dir.
Braathen, Egil Hæhre Entreprenør AS
Bråthen, Petter Ramirent as Selger
Bråthen, Tom Konkret Support AS Teknisk sjef
Buene, Per-Einar Ramsdal Maskin Deltaker
Bugten, Lars Jakob Pipelife Norge AS
Bull, Toni Auksjonen.no
Bunæs, Sverre Brødrene Dahl Salg
Burum, Håkon Marius NILS H. BURUM
Burum, Nils Håkon NILS H. BURUM
Busch, Bjørn-Erik Servi AS Servi
By, Per Ola Johs.J. Syltern as anleggsleder
Bye, Anders Auksjonen.no
Bye, Tore Glasopor AS Salgssjef
Bæk, Jonas St1 Norge AS
Bø, Svein Rental.one Dagligleder
Bøckman, Jarle AF DECOM AS Prosjektleder
Bøe, June K Baugerød Anlegg AS Prosjektleder
BØHLER, EINAR EINAR BØHLER
Børseth, Bjørn Nye Veier AS Direktør kontrakt og anskaffelser
Børseth, Dag Terje Fossli Maskin og Transport AS Anleggsleder
Bøthun, Arild Sartor Maskin AS Dagleg leiar
Baardsgaard, Linn Eurofins Environment Testing Salgsansvarlig
Baardvik, Gunvor Norges Geotekniske Institutt Foreleser
Baarseth, Anders Silva System AS
CHRISTENSEN, EGON NORSK ARBEIDSMANDSFORBUND, AVD. 2
Christensson, Lars NA NA
Christiansen, Nicolai Ryen Flexpro as Avdelings leder
Christiansen, Thomas FUCHS Lubricants Norway AS
Christoudolou, Jason SMARTDOK AS
Collettmüller, Kevin Ikano Bank
Conway, Steven OP System Norge AS
Corwin, Andreas Hesselberg Maskin AS
Dahl, Ove Ove Dahl Service Daglig leder
Dahl, Reidar Kindlistuen og Dahl Daglig leder
Dahl, Remi Norva24 AS Key Account
Dahle, Lars Volvo Maskin AS
Dahle, Thea Brødrene Dahl
Dahl-Nielsen, Peder IRM Norge AS Administrerende Direktør
Dal, Tor Helge Torp Maskin AS Salg
Dalbak, Hans Maskinstyring AS
Dalen, Torje Brødrene Dahl
Daler, Runar MEF/Anleggsmaskinen
Dalsegg, Henning BDO AS
Dalsegg, Ivar Grunn Service AS Styremedlem
Dalseid, Kjetil NORSK TRAFIKKSIKRING AS
Danielsen, Ørjan SG Finans AS Markedssjef
Dannevig, Tormod Ikano Bank
De Flon, Jens Glasopor AS Prosjektingeniør
De young, Kristoffer Ahlsell Norge AS
Deinboll, Kjetil PON EQUIPMENT AS
Delbekk, Svein Arne PON EQUIPMENT AS
Dell'Andrea, Silvio Dolomiti Rocce spa Ing.
Dhami, Jaspal Singh Storebrand Livsforsikring AS
Ditlefsen, Tommy Okab-bvt Opplæringskonsulent
Djønne, Agnes Djønne Eiendom AS Administrasjonsleder
Djønne, Camilla Djønne Eiendom.no Leder
Djønne, Trygve Djønne Eiendom AS Leder
Dreyer, Sondre Andersen SMARTDOK AS
Druglimo-Nygaard, Kari MEF Service AS
Drågum, Knut SG Finans AS Senior Account Manager
Dueland, Espen Birkeland Maskinentreprenør AS
Dunham, Kjersti K. Norconsult Prosjektdirektør
Duvholt, Frank Marthinsen & Duvholt AS Daglig leder
Dyb, Kjell Petter Kjell Petter Dyb
Dybvadskog, Even SpareBank 1 SR-Bank ASA Markedssjef
DYBVIG, EGIL Ahlsell Norge AS VA-SELGER
Dybvik, Øyvind Blindheim maskin & transport AS Driftssjef
Dyngeland, Endre EMSG NORGE AS
Dyrud, Tore Østraadt Øst AS Salgskonsulent
Dønnum Jensen, Dag Bjørnar Volvo Maskin AS
Ebbestad, Lars Erik ACTE AS
ECKHOLDT, PETTER ECKHOLDT AS
Edstrøm, Lars Erik Asfalt Remix AS Sjef
Eid, Lars Erik Trøndelag fylkeskommune Lærer anleggsteknikk
Eide, Ingrid Meeting Management Partner & Meeting Manager
Eidsberget, Kristoffer Øst-Riv AS Prosjektleder
Eidsson, Hjørtur Hæhre Entreprenør AS
Eike, June Rennesøy Stein AS Daglig leder
Eikevold, Terje MEF Service AS
Eikrem, Ståle SITECH Norway AS .
Eiksund, Leif Peter SMARTDOK AS
Eikså, Siv TT Pukk AS
Eikås, Halvard NoDig Vestfold AS Daglig leder
Eilertsen, John Eirik Nordland fylkeskommune Avdelingsleder
Ekeren, Erling Hæhre Entreprenør AS
Ekeren, Karsten Hæhre Entreprenør AS
Ekker, Odd Ivar Kyllo Maskin AS Prosjektleder
Ekre, Geir Olav AF DECOM AS
Ekre, Ruben Kongsberg Entreprenør AS Formann
Ekwall, Robert JLM Scandinavia AB Salesman
Ekås, Kathrine If Skadeforsikring NUF Regionssjef
Elggren, Tommy Holms Industri
Eliassen, Espen
Eliassen, Kim Carl C. Fon as Anleggsleder
Ellefsen, Emily Rental.One AS Salgsansvarlig
Ellingsen, Frithjof Havig & Ellingsen Entreprenør
Ellingsen, Hans Norsecraft Geo AS Adm Dir
Ellingsen, Åsmund Marti AS CEO
Elnæs, Thomas Vann- og avløpsetaten Oslo kommune Byggeleder
Elvhaug, Camilla Nordea Finans Norge AS Key Account Manager
Endrerud, Kjetil Øst-Riv AS Prosjektleder
Engan, Eivind Liebherr-Norge AS
Enge, Rolf Liebherr-Norge AS
Engebretsen, Tom Volvo Maskin AS
Engelkor, Terje Leca Norge AS Key Account Manager
Engelstad, Benny OKAB
Engelstad, Morten Kongsberg Entreprenør AS Formann
Engemoen, Jan Erik ACTE AS
Engen, Stein NORDIC UNMANNED AS
Enger, Stig Oculas
Engerdahl, Kjell Ove Viken fylkeskommune Lærer
Enger-Larsen, Lasse Ulefos AS
Engestøl, Magnus Toyota Norge/Bauda AS
Engmark, Lars Nasta AS Salgssjef
Engvoldsen, Christian KZ Handels as Salgssjef
Erdem, Petter If Skadeforsikring Assurandør
Erik, Orlistullen Holthe Anlegg AS Formann
Eriksen, Bjørn Eilert Anlegg&Transport Journalist
Eriksen, Frank FUCHS Lubricants Norway AS
Eriksen, Hanne Thorin FUCHS Lubricants Norway AS
Eriksen, Jan Aksel PON EQUIPMENT AS
Eriksen, John AF Gruppen Bergsprengningsleder
Eriksen, Klaus Bjørgu AS Redaktør
Eriksen, Ole Marius Nordea Finans Markedssjef
Eriksen, Ove Eriksen Maskin AS Daglig leder
Eriksen, Ronny FM Asfalt AS Daglig Leder
Eriksen, Tommy Normann Re Videregående Skole Lærer
Eriksen, Trond-Inge Målselv Maskin & Transport AS Anleggsleder
Eriksson, Johan LimaJohan AB VD
Eriksson, Mikael Railcom AS Maskinansvarlig
Eriksson, Peter Steelwrist AS
Erland, Geir SG Finans AS Salgsjef
Ersnes, Alf Brødrene Dahl
Erstad, Erling M. Advokat Erling M. Erstad
Ervik, Gerd Heidi SG Finans AS Soussjef
Esaiassen, Bjørn AF Decom
Espedal, Kjell Kåre Hesselberg Maskin AS
Espedal, Tor Espen Brødrene Dahl
Espedalen, Knut Skien kommune V/Stølan 613617 Formann
Etim, Pia Brage Finans AS
Evensen, Dagfinn Arne Olav Lund AS Anleggsleder
Evensen, Jørn C. MEF Service AS
Evensen, May Helene Beitostølen Maskin og Transport AS Administrasjonsleder
Evensen, Vebjørn Mathisen AS Anleggsleder
Evenstuen, Marius Oculas
Evjen, Kristin If Skadeforsikring
Falao, Trond Harald Glasopor AS Regionssjef
Falch, Petter Winzer Siemens
Falkum, Anders Brødrene Dahl Kategorisjef
Fallmyr, Per-Erik DOVRE ENTREPRENØR AS
Falsten, Vegar Eksplosivhund.no AS Daglig leder
Felumb, Øystein AF Gruppen
Femsteinevik, Roar Målselv Maskin & Transport AS Prosjektleder
Fevang, Henning SG Finans Senior Salgssjef Equipment
Fikke, Jan Viggo Volvo Maskin AS
Finholdt, Geir Tet
Finsnes Henriksen, Magnus Circle K Norge AS
Finstad, Hanna Noorsi Prosjektleder
Fisketjøn, Dag Ola Fisketjøn as dagleg leiar
Fisketjøn, Lars Ola Fisketjøn as maskinkøyrar
Fisketjøn, Nils Ola Fisketjøn as maskinkøyrar
Fiskum, Erlend Risa AS Anleggsdirektør Samferdsel
Fiskaa, Alf Helge SpareBank 1 SR-Bank ASA Markedssjef
Fjelberg, Marianne If Skadeforsikring Product Manager
Fjeldheim, Jarle Orica Norway AS
Fjeld-Nielsen, Morten Voestalpine HPM Norway AS (engcon NO) Salgssjef engcon
Fjelldalselv, Thomas Letnes Entreprenør AS Anleggsleder
Fjærvoll, Lars Arnadal Anlegg as Anleggsleder
Flatland, Ole Jonny Norsk-Bygg as Prosjektleder Anlegg
Flatmo Moen, Katrine SG Finans Markedssjef
Flikkeid, Christoffer ViaCon AS
Flotoft, Hilde MEF Service AS
Flønes, Elin Ekspert Maskinutleie AS Selger
Folkvord, Kenneth Risa AS Ressursleder
Folkvord, Ove VMS Stavanger Daglig leder
Folland, Einar Inge Folland Maskin AS
Fon, Carl Christian FON ANLEGG AS
Forestad, John Erland SpareBank 1 Finans Østlandet AS Salggsjef
Fosby, Jon A. Fosby Drift AS Styreleder
Foss, Anders Ramudden AS Prosjektleder
Foss, Jon Christian Anleggsenteret Salgssjef
Foss, Kristoffer Kjell Foss AS Daglig Leder
Foss, Sven Arne Kjell Foss AS
Fosse, Britt Fosse Maskin Og Transport A/S Sekreter
Fosse, Christian Fosse Maskin og Transport A/S Eiger/ Annlegsleder
Fosse, Frode Fosse Maskin og Transport A/S Eiger/ Prosjektleder
Fosse, Harald Even Fosse Maskin Dagleg leder
Fosse, Pål Bjarne Dekningsmateriell AS Daglig leder
Fossen, Øyvind Norsecraft Geo AS
Fossli, Arve Fossli Maskin og Transport AS Formann
Fossum, Anders AF DECOM AS
Fossum, Eivind SSAB Svensk Stål Sales manager HARDOX/STRENX
Fraurud, Jørn Viken fylkeskommune Seniorrådgiver
Fredheim, Per Fredheim Maskin AS Daglig leder
Fredriksen, Rita Johanne DNB Bank ASA, div DNB Finans Markedssjef
Frenning, Kjell Arne Bjørn Frenning Transport & Graving As Anleggsleder
Frenning Karlsen, Bjørn Erik Bjørn Frenning Transport & Graving As Daglig leder
Friestad, Kjetil Rental.one Innkjøpssjef
Frilund, Jonny Austin Norge AS
Frostad, Arvid MACHINE-CONTROL AS
Frydenhaug, Bjørnar Smp Parts AB
Frøland, Ann Helena Kjell Foss AS Personal og HMSK-leder
Furre, Kai Rune Fauske videregående skole Adjunkt
Furu, Bjørn kjetil Neumann bygg Driftsjef
Furuhaug, Espen Carl C. Fon as Kalkulatør
Furulund, Anders A. Furulund Asfalt AS Administrerende Direktør
Furulund, Sigurd Sigurd Furulund Maskin AS Administrerende Direktør
Furulund, Sindre Sigurd Furulund Maskin AS Ingeniør
Furuseth, Roger Kaeser Kompressorer AS
Färber, Rudi John Myrvang AS Driftsleder
Gabrielsen, Espen MECA Teknisk Selger
Gabrielsen, Roy O. Maskinentr. Tor Gabrielsen AS Daglig leder
Galen, Frode Magne Hope AS Bergsprengingsleder
Gardsteig, Oddbjørn Kåsa og Ringhus Entreprenør AS Maskinfører/formann
Gausen, Espen Lier Graving og Transport A/S Daglig Leder
Gausen Bremseth, Petter Letnes Entreprenør AS Anleggsleder
GEVELT, RUNAR TVETEN GÅRD HAGESERVICE AS
Gil Yepes, José Luis NORDIC UNMANNED AS
Gilen, Tommy Tet
Gilhuus, Mari Wøien Brevik AS Kontorleder
Gjenga, Kenneth Uponor Infra AS Distriktsansvarlig
Gjerde, Arvid Arvid Gjerde AS Driftsleder / styreleder
Gjerde, Marianne Arvid Gjerde AS Sivilingeniør
Gjerde, Aasmund Hæhre Entreprenør AS
Gjerpe, Julian Auksjonen.no
Gjerstad, Thorbjørn John Galten AS Anleggsmaskinfører
Gjesdal, Kjetil Powel Construction AS
Gjærum, Geir Vidar Skien kommune Driftsleder vei
Godager, Elin Eurofins Environment Testing Norway AS
Gotteberg, Johnny Norsk Arbeidsmandsforbund RVO Anlegg Sogn og Fjordane
Goud, Espen Ritchie Bros. Auctioneers Area Sales Manager
Grahmstad, Jan Strigin Säkerhetsglas AB
Grambo, Martin Grambo'n Daglig leder
Gramm, Alexander SG Finans AS Markedssjef
Gran, Harald ZIRIUS AS
Gran, Jan Magnar Gran Maskin AS
Granmo, Edvard Auksjonen.no
Grannes, Helene KZ Handels AS Markedsansvarlig
Grebstad, Jon Volda Maskin.no Dagleg leiar
Gregersen, Mathias Rist SG Finans AS Salgskonsulent
Gretteberg, Daniel Correct Maskin AS / Hetronic Norge AS
Grimsgard, Terje KONGSBERG VIDEREGÅENDE SKOLE Lærer
Grini, Joar Dobloug Entreprenør AS Prosjektleder
Grorud, Christoffer Arnadal Anlegg as Anleggsleder
Grosberghaugen, Sten ViaCon AS Selger
Groß, Bettina Gerti PNC Norge AS Head of business Development Region Nordic
Grov, Andre Entreprenørservice AS Prosjektleder
Groven, Espen Oddmund Groven AS leder
Groven, Kenneth Oddmund Groven AS Daglig leder
Groven, Knut Olav Nore Fjelldrift AS Daglig Leder
Grundstad, Helge Valvoline Oil as Regionsjef tyngre kjøretøy
Grønhaug, Ole Tobias Tore Løkke AS Formann
Grønnslett, Martin MEF avd. Nordland
Grønvold, Rune Mineralteknikk AS
Grøstad, Tone Maskingrossisternes Forening
Grøvo, Odd Arne Kjell Foss AS Sikkerhetsleder
Gudesen, Jonas Geomatikk AS
Gudjonsson, Johann Steelwrist AS
Gulbrandsen, Martin Trettemo verksteddrift as Daglig leder
Gullhagen, Torleif Ål Videregående Skole Lærer
Gullhaug, Grethe Kluge Advokatfirma AS
Gulliksen, Tone C. MEF Service AS
Gulliksrud, Svein Olje- og energisenteret AS
Gultvedt, Vegard NASTA AS
Gunderson, Ellen AF Decom AS Personal- og HMS-sjef
Gunnerød, Bent Re Videregående Skole Lærer
Gunnes, Stein MEF
Gusfre, Harald Furnes Jernstoperi AS salg
Gustafsson, Monika Auksjonen.no
Gustavsen, Chanette Brødrene Dahl
Gustavson, Tom Søyland Heidenreich AS Avdelingsleder
Gustavsson, Anders Ulefos AS
Gården, Anne Mette Kristian Gården og Sønner Daglig leder
Gården, Geir Kristian Gården og Sønner AS Anleggsleder
Hafstad, Magne Magne Hafstad AS Dagleg leder
Haga, Thor Arild Rosendal Maskin AS
Hage, Gunn Rose Alfred og Pål Hage AS Kontoransatt/ lastebilsjåør
Hage, Pål ALFRED OG PÅL HAGE AS Daglig leder
Hagen, Arne Isachsen Anlegg AS Økonomisjef
Hagen, Berit TESS AS Prosjektkoordinator
Hagen, Frode AVK Norge AS Distriktsansvarlig Øst
Hagen, Ola Petter Hæhre Entreprenør AS
Hagen, Terje Bekken & Strøm AS
Hagen, Tom Gunnar Austin Norge AS
Halabagdad, Al-Daraji Lilleseth Kjetting
Halbakken, Helge SG Finans AS Senior Salgssjef
Haldorsen, Hans Idar Hella Maskin AS
Haldorsen, Hans Idar GEONORD AS
Hallquist, Erik Nordea Finans Norge AS Finanskonsulent
Halsnøy, Henrik Grunn Service AS Siv.ingeniør
Halvorsen, Lars Kristian Heidenreich AS
Halvorsen, Magnus Kongsberg Entreprenør AS Formann
Halvorsen, Roar NORSK TRAFIKKSIKRING AS
Halvorsen, Øystein Oculas Tekniker
Hammer, Tom Erik Hesselberg Maskin AS Salgssjef
Hammerstad, Håvard Auksjonen.no
Hamre, Kjell Vidar Stenberg AGDER ANLEGGSENTER/TUNNELSERVICE AS CEO
Hansen, Arnt 2tal Utemiljø AS Daglig leder
Hansen, Bent-Idar Oculas
Hansen, Espen Brødrene Dahl
Hansen, Jan Henrik Larvikittblokka AS Daglig Leder
Hansen, Kari Olderheim Entreprenør Odd Steinar Hansen AS
Hansen, Karoline Ahlsell Norge AS
Hansen, Kenneth Volvo Maskin AS
Hansen, Kjetil Veflen Entreprenør AS Prosjektleder
Hansen, Lars Ole Agder Fylkeskommune Avdelingsleder
Hansen, Magnus Olje- og energisenteret AS
Hansen, Morten OP System Norge AS Daglig Leder
Hansen, Odd Steinar Entreprenør Odd Steinar Hansen AS
Hansen, Per Gunnar SG Finans AS Markedssjef
Hansen, Per Gunnar PON EQUIPMENT AS
Hansen, Per Tore SMARTDOK AS Salgsleder
Hansen, Sander Berge Bygdeservice
Hansen, Thomas Agro Anlegg AS Prosjektleder
Hansen, Tom Flexpro as Daglig leder
Hansen, Tore Haukali Stangeland Maskin A/S Markedssjef
Hansen, Øystein Fagmedia AS Salg
Hansen Østerud, Victor Heidenreich AS
Hanssen, Christoffer Foss Arne Olav Lund AS Stikningsleder
Hanssen, Daniel Telenor Norge AS
Hapalahti, Øyvind PON EQUIPMENT AS
Harterman, Trond Telenor Norge AS
Harviken, Jan Volvo Maskin AS
Hasle, Geir Egmont Publishing/Fagmedia Journalist
Haslestad, Patrick Haslestad maskin as Graving
Hasløgård, Roy Liebherr-Norge AS
Hasselknippe, Kari Meeting Management Medhjelper
Hatmyr, Eskild Ahlsell Norge As Omkostnader Regional Salgssjef Va Midt Norge
Hatterud, Per Per Hatterud Maskin as Daglig leder
Hatterud, Tommy If Skadeforsikring Assurandør
Hauane, Nikolai Eurofusion AS Key Account Manager
Hauer, Olav Rosendal Maskin AS
Haug, Tore Topaas og Haug AS siv.ing
Haug, Trond Erik Kjeldaas AS Kalkulasjonsleder
Haugan, Tom Arbeidstilsynet
Hauge, Gaute Ahlsell Salgssjef
Hauge, Håkon O.B Wiik AS Business Development Manager
Hauge, Jon Leca Norge AS Business Solution Manager
Haugen, Kristian SITECH Norway AS
Haugen, Marius VESTFOLD FJELLBORING AS
Haugen, Tommy Andre Nome Videregående skole Lærer
Haugerud, Audun ViaNova Plan og Trafikk As Ingeniør
Haugerud, Thea NILS H. BURUM
Haugland, Andreas Falch Simonsen Vogt Wiig Advokat
Haugsjå, Magne Knut Haugsjå AS Dagleg leiar
Haugsjå, Pål Arne Knut haugsjå as Prosjektleder
Haugsnes, Gry Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap
Haugsvær, Stig Kjetil Gjerstad Products AS Salgsdirektør
Haukenes, Stian Volvo Maskin AS
Haukenæs, Jostein Nome Videregående skole Lærer
Haukaas, Are Okab Møre og Romsdal
haustveit, Amund Hallingplast AS Salgssjef VA/ Industri Norge
Haustveit, Inge Statens Vegvesen. Rådgiver sprenging
Haviken, Johan Petter A Olsen AS Prosjektleder
Havrevoll, Kjell Arne Ola Fisketjøn as maskinkøyrar
Hedenstad, Maria Miljødirektoratet Foredragsholder
Hedqvist, Monica Fleet Complete Portfolio Manager
Heen, Geir Prytz OTTS AS Daglig leder
Hegerholm, Jonas Ahlsell Norge AS
Hegge, Jan Erik Melbye Skandinavia Norge AS
Heggem, Rolf Erling MEF Service AS
Hegna, Hans-Petter TESS Sør AS KAM Entreprenør
Hegna, Svein Orica Norway AS Daglig Leder
Hegstad, Gunnar Bulldozer Maskinlag Entreprenør AS styreleder
Heiderby, Henning Andreas Nummedal Videregående Skole Lærer
Heimly, Brage Statens vegvesen, vegdirektoratet advokat/seniorrådgiver
Helin, Erik-Anders Målselv Maskin & Transport AS Prosjektdirektør
Helland, Knut Eirik Pro System As Innehaver
Helle, Thomas Magne Gitmark & Co AS
Hellgren, Lars Evorex AS
Helljesen, Sjur Nasta AS Maskinselger
Hellstrøm, Drude Brødrene Dahl
Hemmingsen, Vidar PRETEC AS Leder Infrastruktur
Hennum, Terje TESS as Salgsansvarlig Entreprenør
Herikstad, Asbjørn Hella Maskin AS
Hermansen, Arild Hermansen Maskin As Daglig Leder
Hermansen, Einar Liebherr-Norge AS Selger
Hermansen, Jens Kenneth Ask BAS Maskinutleie AS Produkt
Herregården, Morten FUCHS Lubricants Norway AS
Hervig, Sigve Powel Construction AS
Hesjedal, Knut Ivar Orica Norway AS
Heskestad, Jan IRM Norge AS
Hetland, Arvid Birkeland Maskinentreprenør AS
Hetland, Joakim Bjelland AS Driftsleder
Heum, Jørn Brødrene Dahl
Hillestad, Alf Magne Podcast
Hillestad, Jarle Fon Anlegg AS Styreleder
Hjelle, Per Bjønndalen Bruk A/S Drift leder
Hjelmeland, Magne K. Hjelmeland AS Daglig leder
Hjelmeseth, Cecilie Geosyntia AS
Hjelmtvedt, Nils Kristian Volvo Maskin AS
Hjertø, Geir Leica Geosystems AS
Hoel, Charlotte N. ViaCon AS
Hoel, Per Kristian Geo Solution
Hoftvedt, Mads Berge Bygdeservice
Hohlweg, Hans-Ronald Rototilt AS Country Manager Norge
Hole, Mona Alvilde Mellstrøm MEF Service AS Journalist
Hole, Norman Hole Maskiner AS Daglig leder
Hole, Steffen Bertelsen & Garpestad AS Stikningsingeniør
Holm, Frode Fadum OKAB BVT
Holm, Trond OKAB Agder
Holmberg, Andreas SG Finans Avdelingsdirektør
Holmen, Camilla Brødrene Dahl
Holmen, Cato Normann Olsen Maskin AS Produktansvarlig
Holmen, Martin Fjellsprenging Lillehammer AS
Holmen, Trygve Fjellsprenging Lillehammer AS
Holmeslet, Ann-Kristin Gravetjenesten AS Boss Lady
Holseter, Roy A. Silva System AS Daglg leder
Holt, Bjørn Steinar Geomatikk AS
Holte, Espen Hæhre Entreprenør AS
Holtekjølen, Terje Statens vegvesen T/B
Holter, Morten Liebherr-Norge AS
Holterbakken, Alf Rune Ulefos AS Salgsleder
Holterhuset, Stig Asak Miljøstein AS Distriktsansvarlig
Holth, Fredrik Gunnar Holth Grusforretning AS Avd. Leder
Holth, Ragnar Pipelife Norge AS Salgssjef VMT
Holth, Roy Gunnar Holth Grusforretning a/s Daglig leder
Holthe, Rune Holthe Anlegg AS Daglig leder
Homleid, Ådne Byggeindustrien
Honsrud, Henrik Scandia Maskin AS
Hope, Kurt Magne Hope AS Anleggsleder
Hope, Øystein Magne Hope AS Daglig leder
Horghagen, Dan OTTS AS Avdelingsleder
Hosen, Lars Ole Trøndelag fylkeskommune Lærer/Adjunkt
Hov, Paul Ivar Bertelsen & Garpestad AS HMS - KS leder
Hovden, Agnete Prognosesenteret Innovasjonssjef
Hovden, Arne Feiring Bruk AS Seniorrådgiver
Hove, Christoffer SG FINANS AS Key Account Manager
Hove, Henriette Proresult AS
Hoven, Marit Synnøve Nome Videregående skole Rektor
Hovin, Anders Cramo AS
Hovland, Ingrid Dahl Statens vegvesen Vegdirektør
Hovland, Jone Bertelsen & Garpestad AS Stikningsleder
Hovland, Reinert Leonhard Nilsen & SønnerAS Innkjøpssjef
Hugaas, Espen Orica Norway AS
Hurlen, Roger Olaf SUNNMØRE TRANSPORT AS
Husa, Kristoffer Berg Nordea Finans AS Key Account Manager
Husebø, Stig Danske Finans Account manager
Huse-Fagerlie, Sverre MEF Service AS
Huser, Freddy Gustavsen Huser Entreprenør AS Prosjektleder
Huser, Halvard Huser Entreprenør AS Gründer
Huser, Haakon Huser Entreprenør AS Daglig leder
Husfloen, Jan-Eilert John Galten AS HMS
Hustad, Hans Christian SG Finans AS Salgssjef
Hustveit, Thor Kristian Nye Veier AS Rådgiver sprengning
Huus, Mangor Vassbakk & Stol as Prosjektleder
Hvattum, Morten Volvo Maskin AS
Hvemstad, Tommy Romerike Brensel
Hvidsten, Knut Magnus Råde Graveservice AS
Hvaal, Robert PON EQUIPMENT AS
Hytten, Andrè Carl C. Fon as Leder maskin
Hæhre, Albert Hæhre Entreprenør AS
Hæhre, Lars HI Industri AS Daglig leder
Høgemark, Arne Ramudden AS Prosjektleder
Høgsæt, Ingeborg DNB Bank ASA, DNB Finans Markedssjef
Høgaas, Tor Anders Rosendal Maskin AS
Høiback, Anders Isachsen Anlegg AS Prosjektsjef
Høiback, Pål HI Industri AS Organisasjonsutvikler
Høidal, Espen Møre Miljøsanering AS Daglig leder
Høigilt, Andreas Songdalen Fjellsprenging AS
Høines, Johannes Bertelsen & Garpestad AS Prosjektingeniør
Høj, Søren Rederiet Høj A/S CEO
Høyland, Kurt Ivar Orica Norway AS
Håberg, Rolf Busengdal transport AS Daglig leder
Håkelia, Hans Reidar Trygg Nøsted Kjetting AS
Håkonsen, Roar Håkonsen & Sukke Landskapsentreprenør AS Adm Dir
Håland, Arve Klepp Mek AS Salg/Marked Sjef
Håland, Kjetil Marthinsen & Duvholt AS Prosjektleder
Håland, Morten Kåsen Fjellsprengning AS Sprengningsleder
Ihlebekk, Marian SpareBank 1 Finans Østlandet AS Salgssjef
Ihler, Harald ViaCon AS
Ilseng, Tore Håndverksmur AS Daglig leder
Ingebretsen, Gry Maskingrossisternes Forening Messekoordinator
Ingvaldsen, Runar Vassbakk & Stol AS Kontraktsleder
Isaksen, Rolf I HybridKraft AS Daglig leder
Isdahl, Per O. Direktoratet fro samfunn og beredskap
Iversen, Arne Statens vegvesen, Vegdirektoratet Senioringeniør
Iversen, Espen Brødrene Dahl
Iversen, Frank Åge Magne Hope AS Entreprenørforretning Anleggsleder
Iversen, Frode Hardlife AS
Iversen, Jack Brage Finans AS
Iversen, Knut EL-TJENESTE AS Leder utvikling
Iversen, Lisbeth Petter A Olsen AS Kontormedarbeider
Iversen, Tom Andre Tet
Jacobsen, Thor Agro Anlegg AS Verksted-lager ansvarlig
Jahr, Cecilie SG Finans AS Salg og servicekonsulent
Jangefelt, Bengt Fyllingen Maskin AS Styre Leder
Jensen, Cato Brødrene Dahl AS Salgssjef VMT Østfold
Jensen, Flemming Hydrema AS
Jensen, Henrik Morthorst Henriks mobile verksted Verkstedsleder
Jensen, Petter Forcit Norway Daglig Leder
Jensen, Rita Hertel Huser Entreprenør AS Administrasjonsleder
Jensen, Tor Helge Bjelland AS Anleggsleder
Jenssen, Ole Johnny Hesselberg Maskin AS
Jenssveen, Anders EZ Street Asfalt-Conzept AS Salg-Marked
Jepsen, Hilde SG Finans AS Salgssjef
Joensuu, Pasi Infrakit AS VP
Johannesen, Jens Morten Vestfold Plastindustri
Johannesen, Kim René Oculas
Johannessen, Fredrik Maskinstyring AS Avdelingsleder
Johansen, Bjørn Becker Norsk Fjellsprengning as Drifts leder
Johansen, Finn EMSG NORGE AS Daglig leder
Johansen, Geir MOBILE WORKER AS Markedssjef
Johansen, Hallvard Entek AS Salgsjef
Johansen, Hanne Bjørnerud SG Finans AS Salgssjef
Johansen, John Arne Isachsen Anlegg AS Prosjektsjef
Johansen, Jørn Servi AS
Johansen, Kato Silsand Maskin AS Daglig Leder
Johansen, Line SG Finans AS Senior
Johansen, Magnus Kildal Harstad Maskin AS
Johansen, Nils K Harstad Maskin AS Prosjektleder
Johansen, Ole Johnny Bekken & Strøm AS Selger Oslo/Akershus
Johansen, Stig Statens vegvesen, Utbygging HMS-Rådgiver
Johansen, Thor Erik Geosyntia AS
Johansson, Christina Meeting Management Reservation Manager & Partner
Johnrud, Bodil Ulefos AS
Johnsen, Aleksander MEF Service AS
Johnsen, Arve Sørli Pukk AS Daglig leder
Johnsen, Chriss Arne rød & co as Prosjektleder
Johnsen, Johnny BNP PARISBAS
Johnsen, Kenneth Anlegg & Transport / Bjørgu AS
Johnsen, Knut Målselv Maskin og Transport Anleggsleder
Johnsen, Mikal SMARTDOK AS
Johnsen, Petter Renta AS Salgssjef
Johnsen, Steinar Statnett Foredragsholder
Johnsen, Trond Songdalen Fjellsprenging AS Daglig leder
Jokerud, Gøril Cecilie Contexo AS Kontorsjef
Jonsebråten, Thomas Hæhre Entreprenør AS
Jonsson, Patrik
Juritzen, Eirik Leica Geosystems AS
Jægtvik, Hege Irene Ulefos AS
Jønsson, Lene Samarbeid for Sikkerhet i bygg og anlegg Foredragsholder
Jørgensen, Rune Kraft Energi & Brønnboring AS
Jørgensveen, Per Hæhre Entreprenør AS
Jørmeland, Jan Ove norskarbeidsmandsforbund RVO Hordaland anlegg
Jørnsen, Christine MECA
Jørstad, Tim Norsecraft Geo AS
Kafantaris, George CMT Copenhagen Metro Team I/S Technical & Design Director
Kaj, Duesund Advokatfirmaet Grette AS Advokat
Kalbakken, Daniel A. Furulund Asfalt AS Prosjektleder
Kaldestad, Frode NCC Norge
Kalland, Endre Ramsdal Maskin Daglig leder
Kappelslaen, Morten MjøsPlan AS Avdelingsleder Maskinstyring
Karatepe, Fuat FUCHS Lubricants Norway AS
Karlsen, Egil 2tal Utemiljø AS Styreleder
Karlsen, Erik Andre Pretec AS Salg
Karlsen, Henrik Habbestad Hæhre Entreprenør AS
KARLSEN, JAN BYGGESAKEN AS
Karlsen, Lars certificat as adm.dir
Karlsen, Tormod B. Ikano Bank AB (publ), Norway Branch Strategic Account Manager
Karlsson, Morgan Veflen Entreprenør AS Avd leder Oslo
Karlsson, Tommy Emil Risa AS Anleggsdirektør Energi og Industri
Kaugerud, Mats Kaugerud Brønnboring AS Daglig leder
Kawani, Woria
Kentsrud, Monica MEF Service AS
Kiil, Åste Bamble kommune Prosjektleder
Kilen, Tom Norsk Arbeidsmandsforbund Regionalt Verneombud
Killi, Terje Br Killi AS Annleggsleder
Killi, Tore Brødrene Killi AS Daglig leder
Kipperberg, Oddveig Trøndelag fylkeskommune Seksjonsleder
Kippervik, Magne Geomatikk AS Markedsdirektør
Kirkerud, Simen Brødrene Ødegård Maskindrift AS Bergsprenger
Kirstihagen, Mattjas NILS H. BURUM
Kiserud, Torstein TK Filmproduksjon AS Filmproduksjon
Kittilsen, Stian Bye SG Finans AS Markedssjef
Kjelby, Erling Proresult AS
Kjellmann, Bjørnulf GEONORD AS
Kjellmann, Ståle Anlegg Nord AS Daglig Leder
Kjelstdli, Magnus gsanlegg as Kalkulatør
Kjendseth, Håvard Marthinsen & Duvholt AS Prosjektsjef
Kjenås, Roger Isachsen Anlegg AS Prosjektsjef
Kjeseth, Jørgen Brage Finans AS
Kjærås, Lars Jørgen Metso Norway AS Salgs sjef Norge
Kjærås, Stian Arnadal Anlegg as Anleggsleder
Kjæstad, Olav Skogen Entreprenør AS Formann/Maskinfører
Kjølås, Lise Heidenreich AS
Klaudiussen, Hallvard rockmann
Klausen, Jonny Hardlife AS
Klevengen, Tom Erik PON EQUIPMENT AS
Kne, Odd Einar Odd Einar Kne AS Dagli leder
Knutsen, Dagfinn WDf Isolasjon AS Daglig leder
Knutsen, Petter AF Gruppen
Knutsen, Raymond Belland Graving AS Anleggsleder
Koch, Egil Nasta Utleie As Daglig leder
Kolberg, Odd Egil NORSECRAFT TEC AS Daglig leder / CEO
Kollerød, Thomas MEF Service AS
Kolstad, Jan Erik Webasto Thermo & Comfort Norway Denmark A/S
Kolås, Konrad Magne Hope AS Entreprenørforretning Prosjektleder
Kopperud, Henning Danske Bank SAM
Kopperud, Tore Kopperud&Sønn Transport AS Innkjøper
Korsmo, Thorsten FUCHS Lubricants Norway AS
Korsnes, Jonny MEF Service AS
Korsvoll, Fredrik Walan Maskin AS Prosjektingeniør
Krath, Werner WDf Isolasjon AS
Krefting, Regine Geomatikk AS
Kringstad, Bjørn Erik Proresult AS
Kristensen, Arne Kåre K Kristensen as Prosjektleder
Kristiansen, Bjørn Flom Kjetting AS
Kristiansen, Fredrik Fleet Complete
Kristiansen, Jørn Hæhre Entreprenør AS
Kristiansen, Kenneth Vacumkjempen Nord-Norge AS Administrativ Leder
Kristiansen, Kim Daniel GEONORD AS
Kristiansen, Magnar Leif Grimsrud As Daglig Leder
Kristiansen, Morten Volvo Maskin AS
Kristiansen, Ole Martin Ole M. Kristiansen
Kristiansen, Stig Vacumkjempen Nord-Norge AS Daglig Leder
Kristiansen, Truels MECA
Kristiansen, Vegard Colmec
Kristianslund, David Volvo Maskin AS
Kristoffersen, Anne-Ki Meeting Management Partner & Meeting Manager
Kristoffersen, Børge Norsk Arbeidsmandsforbund Regionalt verneombud anlegg
Krogh, Robin Berge Bygdeservice
Krogseth-Skauby, Anne NordRen AS Kvalitets- og miljøsjef
Kroken, Geir Kåre Furnes Jernstøperi AS Salgs-/ markedssjef
Kronheim, Gisle Fyllingen Maskin AS Kalkulasjons Leder
Kronheim, Martin Fyllingen Maskin AS
Kulseng, Elise SG Finans Selger
Kushner, Jenny PON EQUIPMENT AS CRM og marketing
Kvam, Per-Gunnar SG Finans AS Avdelingsdirektør
Kveane, Arvid Arne Olav Lund AS Anleggsleder
Kversøy, Stig Philip FUCHS Lubricants Norway AS
Kveta, Ørjar Malleus Maskin AS
Kvia, Håkon Bertelsen & Garpestad AS Prosjektingeniør
Kvingedal, Egil MEF Service AS Skanning
Kvåle, Ole Advokatfirmaet Grette AS Advokat
Kvålo, Kai Tore Skien kommune Enhetsleder
Kyllo, John Tore KYLLO MASKIN AS
Kyllo, Trond Ole Kyllo Maskin AS Anleggsleder
Kötterheinrich, Rolf Scandinavian No-Dig Centre AS
Kåsa, Svein Tore Kåsa og Ringhus Entreprenør AS Daglig Ledar
Lande, Gunnar VEISKILTKONSULENTEN AS Driftsleder
Lande, Jonas DNB Finans Markedssjef
Landsrud, Tom Henning Ål Videregående Skole Lærer
Landaas, Kristoffer Brevik AS Anleggsleder
Langaker, Roger Sandvik Norge AS
Langdahl, Mikael Fleet Complete
Langerud, Stian Acte AS Salgskonsulent
Langnes, Henning Maskinstyring AS
Langseth, Roger Forcit Norway Områdeansvarlig
Langaas, John Erik Vestfold Plastindustri Key Account Mgr
Larsen, Bjørn Gjerde & Byhring AS
Larsen, Christopher Andrew Toyota Norge/Bauda AS
Larsen, Kjell Sigurd Furulund Maskin AS Formann
Larsen, Leif Synergos AS Managing Partner
Larsen, Steinar Wacker Neuson AS
Larsen, Svend Ingvar Hoel Larsen Maskin & Transport as Daglig leder
Larsen, Terje Norsk Arbeidsmandsforbund V/Steinar Rindølen Rvo(regionalt verneombud)
Larsen, Tore A. MEF
Larsen, Truls OKAB Nordland og Troms
Larsson, Dennis LimaJohan AB ---
Lasch, Dag Skien kommune Lager konsulent
Laugen, Heidi EMS Teknikk AS
Laugerud, Jan Ove Hesselberg Maskin AS
Leinum, Kjell-Arne Park & Anlegg AS Leder Ytre Miljø
Lerengen, Morten Heidenreich AS
Lesser, Kristin Volvo Maskin AS Markedskoordinator
Letnes, David Letnes Entreprenør AS Daglig leder
Letnes, Per Anton Letnes Entreprenør AS Anleggsleder
Levorstad, Jostein Ahlsell Norge AS
Lia, Rune OKAB region Øst
Lidsheim, Thomas BDO AS
Lie, Bjørnulf A2 media Mediekonsulent Anleggsmaskinen
Lie, Jon Boye Rosendal Maskin AS Selger
Lie, Kjetil SARTOR MASKIN AS Lærlingansvarlig
Lie, Tomas Arne Olav Lund AS Distriktssjef
Liebherr 1, Besøkende Liebherr-Norge
Liebherr 2, Besøkende Liebherr-Norge
Lie-Holslien, Geir Atle Auksjonen.no
Lien, Kjetil SG Finans AS Senior Account Manager
Lien, Morten Brødrene Dahl
Lien, Tore Arnfinn ZIRIUS AS
Lien, Vegard Skanska Norge AS Innkjøpsleder
Lieth, Petter Norsk Wavin AS Salgssjef VA
Lilja, Thomas Malte
Lillebø, Einar Fredheim Maskin AS
Lilleseth, Knut LILLESETH KJETTING AS
Lilleseth, Stine LILLESETH KJETTING AS
Lillestrøm, Tom Hymax AS Salg
Lima, Joar gsanlegg anleggsleder
Lindahl, Sigurd Circle K Norge AS Senior Key Account Manager
Lindahl, Tommy Entek AS Daglig Leder
Lindberg, Thor Erik Statnett Foredragsholder
Linden, Leonard Automile
Lindgren, Thomas Andre Pipelife Norge AS
Lindhaugen, Jan Olav lindhaugen as
Lindland, Roar Lindland Maskin AS
Lindland, Tor Martin ECKHOLDT AS
Lindquist, Inge Brødrene Dahl
Lindvig, Silje MEF Service AS
Lingjærde, Olaf AF Gruppen HMS sjef
Lintho, Kjell Lintho Maskin
Litlås, Terje Magne Hope AS Anleggsleder
Ljøsterød, Thor Arne If Skadeforsikring Leder skadeoppgjør
Lockert, Morten Trones Maskin AS Prosjektleder
Lode, Tom Grunn Service AS Marked
Lodgaard, Hans Petter DOVRE ENTREPRENØR AS Anleggsleder
Lodsby, Finn NordRen AS Driftssjef
Loe, Kristin Kaare Mortensen AS HMS-ansvarlig
Lohne-Fosserud, Nils Kåre Aco Nordic AS
Loktu, Frank Jøran Harstad Maskin AS Bergsprenger
LOMBARDO, SEBASTIANO Maffeis Engineering Daglig leder
Lomeland, Stian ANKO AS
Lothe Vik, Torbjørn Brødrene Dahl
Ludvigsen, ståle ståle ludvigsen dgl
Ludviksen, Leif Andreas Forcit Norway Områdeansvarlig
Lund, Eric Macody StalkIT AS Produktsjef
Lund, Georg Auksjonen.no
Lund, Halvor Asak Miljøstein AS Rådgiver/selger
Lund, Roy Walan Maskin AS Personalansvarlig
Lund, Stian Tore Løkke AS Anleggsleder
Lunde, Bjørn Roger OKAB
Lunde, Christroffer Grunn Service AS
Lundemo, Tore B. Danske Finans Senior Account Manager
Lundh, Ingrid Sparebank1 Finans Østlandet Salgssjef
Luraas, Stein Arne Smart Maskinering as Daglig leder
Lybekk, Per Kongsberg Entreprenør AS Innkjøp/ Fagligleder
Lydersen, Hans-Arne Bulldozer Maskinlag Entreprenør AS
Lystad, Tom Erik Olje- og energisenteret AS
Lødemel, Rune Danske Finans, del av Danske Bank Salgssjef Vendor Equipment
Løken, Harald Bjerkesti Kjell Foss AS Prosjektleder
Løken, Vidar Ferno Norden Norway AS Key Account Manager
Løkkevik, Therese SG Finans AS Salgskonsulent
Løland, Kjetil Grunn Service AS Kalkulasjon/marked
Lønn, Preben Brage Finans AS
Løvik, Jan Arild Molde pukkverk Daglig leder
Løvli, Svein-Erik Consto Anlegg Nord As Kalkulasjonsleder
Løvtjernet, Kai Ronny NASTA AS MAskinselger
Løvås, Stig Magnar Arbeidstilsynet Regiondirektør
Løvås, Trygve Kongsberg Entreprenør AS Dagligleder
Løvåsdal, Thomas Løvåsdal Entreprenør AS Daglig Leder
Løyning, Kjell Arvid Volvo Maskin AS
Løype, Erik Løype anleggsdrift as Maskinfører
Løype, Ånung Løype anleggsdrift as Daglig leder
Laastad, Vidar Ahlsell Norge AS Salg VA
Madsen, Rune Øien ROALD MADSEN AS Foredragsholder
Magnussen, Ørjan Thore Magnussen & Sønn AS Styreleder
Mago Pedersen, Julie If Skadeforsikring
Malmo, Ann Kathrin Bergcon AS Kontorleder
Malterud, Grethe Prognosesenteret as Analytiker
Manum, Aleksander Maskinstyring AS
Marigård, Arve Orica Norway AS
Markussen, Bård Ivar Hæhre Entreprenør AS
Marsten, Geir KONGSBERG VIDEREGÅENDE SKOLE Lærer
Martin, Skoglund Veidekke Industri AS Kontraktsleder
Martiniussen, Rune AGDER ANLEGGSENTER/TUNNELSERVICE AS
Martinsen, Hans Magnar Skollerud Anlegg as Maskin og Transportansvarlig
Martinsen, Ivar If Skadeforsikring Leder Bedrift
Mathiassen, Frode Ramirent as Salgssjef
Mathiesen, Karl-Erik Hymax As distriktsjef
Mathisen, Finn SG Finans AS Direktør
Mathisen, Jan Eirik rockmann Selger
Mathisen, Petter Morris If Skadeforsikring Assurandør
Mathisen, Ørjan Magne Gitmark & Co AS selger
Mathisen, Øystein Mathisen AS Daglig Leder
Matthiesen, Lars Dansk Maskinstyring Chauffør
Mattsson, Bjørn Feiring Bruk AS Key Account Manager
McNamara, Colin Roadbridge Nordic Director Roadbridge Nordics
Mehren, Linn Renate Gummi-Industri AS
Meland, Trond Viktor NASTA AS Maskinselger
Melberg, Tor Inge NORDIC ROADS AS Salg/Marked
Melby, Andrè Skandinaviska Teknik & Smörjsystem AB Norgesansvarlig
Melleby, Vidar Tenstar Simulation AB Sales Manager
Melleby, Øystein Hammerglass AS
Mellem, Espen Brødrene Dahl
Meltzer, Kristian Heidenreich AS
Melvold, Geir EMS Teknikk AS
Michaelsen, Ulf If Skadeforsikring NUF Salgssjef
Midtskogen, Thor Arne Bjørn Frenning Transport & Graving As Anleggsleder
Mielke, Thomas HUESKER Synthetic GmbH Area Manager
Mikalsen, Paul Proresult AS
Mikalsen, Tommy Ulefos AS
Mikkelsen, Fredrik Brage Finans AS
Milde, Mona Veflen Entreprenør AS HMS/KS leder
Miljkovic, Lennart Entek AS Kalkulasjonsleder
Modell, Kristoffer AF DECOM AS
Moe, Elisabeth Vollstad Harstad Maskin AS Daglig leder
Moe, Roger Harstad Maskin As Prosjektleder
Moe, Runar Circle K Norge AS
Moe, Terje Brødrene Dahl Markedssjef
Moe, Tor Kjetilson Gjerstad Products AS
Moen, Eva Christina Heidenreich AS
Moen, Frode Feiring Bruk AS Salgssjef
Mogstad, Terje UCO AS Selger anl.maskin
Mohn King, Emma
Moland, Carl Christian PK Strøm
MOLANDSVEEN, ØYSTEIN KAARE MORTENSEN BUSKERUD AS
Molde, Trond Magne Hope AS Anleggsleder
Moldestad, Dag Anders Norsk Romsenter Foredragsholder
Moljord, Tommy Clearplex Norge AS
Molvik, Rebekka Fleet Complete
Moløkken, Geir Morten FUCHS Lubricants Norway AS
Monsen, Cato Heidenreich AS
Mork, Christian SG FINANS Account Manager
Morstad, Kjetil Orica Norway AS
Mosling, Geir-Inge OKAB region Øst
Muldbak Sørensen, Andreas Fibertex AS
Mundal, Helge Birkeland Maskinentreprenør AS
Munther, Henrik Evorex AS Sales
Muraspahic, Dzana Brage Finans AS
Murphy, Linn Olje- og energisenteret AS Markedssjef
Myhr, Jonas JERNBETONG AS Foredragsholder
Myhre, Frank John Galten as Daglig leder
Myhre, Håkon Brødrene Myhre AS
Myhre, Håvard Arnadal Anlegg as Dagligleder
Myhre, Petter MECA Norway AS
Myhre, Terje Grambo'n Maskinfører
Myhrer, Arild Ahlsell Norge AS Salgssjef
Myhrvold, Svein O. MEF Service AS
Mykjåland, Elisabeth SG Finans AS Markedssjef
Myklegård, Ida Elise Hesselberg Maskin AS Salgssektretær
Myrhaug, Andreas Norconsult Informasjonssystemer AS
Myrhaug, Øystein NASTA AS Maskinselger Buskerud
Myrstad, Mats MACHINE-CONTROL AS Selger
Myrvang, Erik Re Videregående Skole Lærer
Myrvang, Jan OKAB-BVT
Myrvang, John Edvard John Myrvang AS Daglig leder
Myrvang, Tom J John Myrvang AS Styreleder
Mæhlum, Nils Harald Oculas Tekniker
Møller, Ole Leica Geosystem AS
Møllhausen, Line Rosendal Maskin AS
Møretrø, Øystein Overland Maskin AS Maskinkjører
Nakjem, Bård Marthinsen & Duvholt AS Prosjektsjef
Nannestad, Hans Christian Hans Christian Nannestad dagelig leder
Narum, Aud Ingunn MAGNUS NARUM AS
Naug, Nils Kristian Holthe Anlegg AS Driftsleder
Neby, Arild Oslo kommune - Fornebubanen Seniorkonsulent - Ingeniørgeologi
Nelson, Jonas Volvo Maskin AS
Nergård, Knut Ola Hydrema AS
Nerhus, Hans Einar Samferdselsdepartementet Avdelingsdirektør
Nerli, Mette Norges varemesse
Neset, Per Egil Skien kommune V/Stølan 613617 Anleggsleder
Nesheim, Arild Effera AS Leder Construction
Nesheim, Glenn Brødrene Dahl
Ness, Edmund Knut PRETEC AS Selger/konsulent
Netland, Gunnar Volvo Maskin AS
Nielsen, Brian Fibertex Nonwovens A/S Salgschef
Nielsen, Dag-Henning IRM Norge AS
Nielsen, Jesper Scandinavian No-Dig Centre AS CFO
Nielsen, Kjetil E. Leica Geosystems AS
Nielsen, Nicolai Rene Kluge Advokatfirma AS
Nielsen, Søren Scandinavian No-Dig Centre AS
Nielsen, Thomas Garda Anleggsikring AS Salgssjef
Nielsen, Thorleif Bekken & Strøm AS
Nikolaisen, Thomas Utleiecompagniet AS Salgskonsulent Anleggsmaksiner
Nilsen, Are Christer Toyota Norge/Bauda AS
Nilsen, Bård Erlend Gravetjenesten AS Driftsleder
Nilsen, Frode Leonhard Nilsen & Sønner AS
Nilsen, Geir Ahlsell Norge AS
Nilsen, Geir Vårdal Toyota Norge/Bauda AS
Nilsen, Margareth If Skadeforsikring Product Manager
Nilsen, Mikko Ulefos AS
Nilsen, Ståle Volvo Maskin AS Prosjektleder
Nilsen, Tor Lasse AVK Norge AS Business Development Manager
Nilsen, Torbjørn SG Finans
Nilssen, Herbjørn Maskinentreprenør Herbjørn Nilssen AS Daglig leder
Nilsson, Per-Emil Uddeholm
Nodland, Thomas Nodland Vulke Service Daglig leder
Nordahl, Cecilie Roy Meeting Management Prosjektansatt
Nordberg, Roar Olje- og energisenteret AS
Nordbrenden, Siv If Skadeforsikring
Nordbustad, Terje Pipelife Norge AS
Nordby, Peer-Christian Olimb Rørfornying Holding AS Markedssjef
Nordbø, Einar Helle Sandvik Norge AS Selger
Nordbø, Martin Nordbø Maskin AS
Nordgulen, Jørgen Magne Hope AS Ingeniør
Nordhaug, Martin NORDHAUG MASKIN AS
Nordland, Kjetil Heidenreich AS Adelingsleder VA
Nordli, Marianne MEF Service AS MEF-skolen
Nordlund, Bernhard Bulldozer Maskinlag Entreprenør AS
Nordseth, Kenneth MOBILE WORKER AS
Nordskog, Geir Sigbjørn Bekken & Strøm AS
Nordstrøm, John Arvid Hæhre Entreprenør AS
Nordvik, Lars Noorsi Fagsjef
Nordås, Maria Geomatikk AS
Norendal, Nils Arve NASTA AS
Norling, Linda Auksjonen.no
Normann, Linda Skjetne Maskin AS
Normann, Sigbjørn Brødrene Dahl
Nustadhaugen, Torgeir Hymax Daglig leder
Nybakken, Odd Eirik Skanska Norge AS Innkjøpsleder
Nyborg, Håkon Norsk Pumpeservice Salg
Nydal, Svein Nydals Maskinstasjon AS Daglig leder
Nyegaard, Pål Asfalt AS daglig leder
Nygard, Geir Henning Rosendal Maskin AS
Nygard, Kim Andre Rosendal Maskin AS
Nygård, Anders Telemark Technologies AS Teknisk sjef
Nygård, Bjørn Norsk Pumpeservice Salg
Nygård, Frank OKAB Agder
Nygård, Per Erik Webasto Thermo & Comfort Norway Denmark A/S Country Manager
Nyhagen, Kurt Brødrene Dahl as VMT INNLANDET
Nyhaugen, Håkan Liebherr-Norge AS
Nyhaven, Jon Dag CERTAS ENERGY FUELS AS Salgssjef
Nyheim, Jorunn MEF Service AS
Nymo, Kim Volvo Maskin AS
Nymoen, Christina Fremtind Forsikring Produktsjef
Nystad, Tor Kristian Konkret Support AS Daglig leder
Nystad, Trude Sigurd Furulund Maskin AS Forvaltningsdirektør
Nyvoll, Henning Liebherr-Norge AS
Nærland, Runar Risa AS Kalkulatør
Næss, Marius Ahlsell Norge AS
Nørgaard, Pernille CMT Copenhagen Metro Team I/S Procurement Manager
Nørstebø, Ole Vegar O. Nørstebø & Sønn AS Daglig Leder
Odne, Shur SITECH Norway AS
Oftedal, Marie MEF Service AS
Olaussen, Erik Fredheim Maskin AS
Olavesen, Bjørn Austin Norge AS
Oldebråten, Andre If Skadeforsikring Storskadekonsulent
Olderheim, Anders Hansen Entreprenør Odd Steinar Hansen AS Daglig leder/eier
Olderheim, Atle Hansen Entreprenør Odd Steinar Hansen AS Vedlikeholdsleder/eier
Olderheim, Boye Hansen Entreprenør Odd Steinar Hansen AS Daglig leder/eier
Olderheim, Nicolay Entreprenør Odd Steinar Hansen AS
Olimb, Øystein Olimb Rørfornying Holding AS Driftssjef
Ollendorff, Knut Harald Feiring Bruk AS Daglig leder
Olsen, André Bamble kommune Virksomhetsleder
Olsen, Bent Bones Visinor Fjell AS Annlegsleder
Olsen, Bård Reidar Auksjonen.no
Olsen, Frank HI Maskinutleie AS
Olsen, Fred Våler Graveservice AS Daglig leder
Olsen, Fredrik ILC-Construction avdelings leder
Olsen, Henning Solør vgs Avdelingsleder
Olsen, Petter Andrè Petter A Olsen AS Daglig leder
Olsen, Ronny Andre Hæhre Entreprenør AS
Olsen, Steinar SCALEIT AS Daglig leder
Olsen, Stian Alexander Maskinentreprenør Stian A Olsen as Daglig leder
Olsen, Tom Petter Trygg Nøsted Kjetting AS Salgssjef
Olsen, Tor-Arne Brødrene Dahl As Salg VMT
Olsen, Vegard Forcit Norway Salg og Markedssjef
Olsson, Patricia Tet Virksomhetsleder
Olstad, Asbjørn
Olstad, Svein Arild Privat Selger
Olsvik, Arild Strigin Säkerhetsglas AB Salgsagent
Oma, Magnor Klepp Mek AS Produksjon Sjef
Omdal, Tom Jørgen Terratec AS Leder landmåling øst
Ommedal, Bjørn Tore Ommedal og Sønner AS Prosjektleder
Ommundsen, Stig Agder Fylkeskommune Adjunkt/Bergsprenger/Bergsprengningsleder
Omslandseter, Stig Oskar og Tormod Wike AS Prosjektleder
Opsahl, Kjetil Volvo Finans Norge AS
Os, Ingar SITECH Norway AS
Oshaug, Helle Danske Bank
Oskarsson, Christian Anlegg Nord AS Prosjektleder
Otten, Knut Jørgen BNP PARISBAS Finanskonsulent
Ottesen, Terje Geosyntia AS Daglig leder
Ottinsen, Øyvind EMSG NORGE AS
Padrostis, Danielius Øst Asfalt
Panman, Hendrik KJELDAAS AS Foredragsholder
Partyka, Fred Nasta Konsulent
Partyka, Marek PON EQUIPMENT AS
Paulsen, Morten Ankerløkken Equipment AS Teknisk leder
Paulsen, Per Gunnar AVK Norge AS Distriktsansvarlig Midt-Norge
Pedersen, Anders KONGSBERG VIDEREGÅENDE SKOLE Lærer
Pedersen, Flemming Dansk Maskinstyring GPS Specialist
Pedersen, Flemming Bøsøre Entreprenør & Udlejning ApS Entreprenor
Pedersen, Glenn Metrotek AS Selger, Metrotek AS
Pedersen, Kari Statens vegvesen Fagansvarlig veg
Pedersen, Ketil Danske Bank
Per Arne, Sønmør John Galten AS Anleggsleder
Pettersen, Ole Morten Wirtgen Norway AS Sales Manager
Pettersen, Ole-Johan Enkon AS Daglig leder
Pettersen, Per Martin Furnes Jernstøperi AS Key Account Manager / distriktsansvarlig salg
Pettersen, Trond TP MASKIN AS Daglig leder
Pettersen, Yngve Visinor Fjell AS Prosjektleder
Pisilä, Janne Torp Maskin AS
Polden, Tore Hesselberg Maskin AS
Qyqalla, Agron Auksjonen.no
Qyqalla, Tony Auksjonen.no
Ramsli, Per Livar Bertelsen & Garpestad AS Anleggsleder
Ramsø, Idar Trøndelag fylkeskommune lærer
Ramsøy, Øyvind Ahlsell
Randen, Anders AF Gruppen Norge As Driftsleder
Rasmussen, Preben Fleet Complete
Rasmussen, Trond Anglered SG Finans AS Senior Salgssjef
Ree, Tove Stangeland Maskin Merkevarebygger
Reiersen, Audun REIERSENS ENTREPRENØR AS Daglig leder
Reime, Nils Nils Reime Maskin AS Reime
Reinsviki, Henning Kåsa og Ringhus Entreprenør AS Maskinansvarlig
Reisvang, Henrik Synergos AS Analytiker
Reiten, Nils Ivar Correct Maskin AS / Hetronic Norge AS Sales manager
Reksnes, Helge TESS Nord AS Distriktsleder Sogn
Repstad, Arnstein Repstad Anlegg AS Styreleder
Repål, Oddmund Rambøll Norge AS Avd. Sbv Rådgiver
Riber, Hans Tore MECA Norway AS
Ribler, Ida MEF Service AS
Riisnes, Christian Toyota Norge/Bauda AS Fleet Specialist
Ringvold, Henry Dokka Entreprenør AS
Ringvold, Siv Dokka Entreprenør As Kontorleder
Risan, Sissel Gynnild Stein Arild Risan AS Økonomiansvarlig
Risan, Stein Arild Stein Arild Risan AS Daglig leder
Risdal, Svein Risa AS Prosjektleder riving
Riseng, Aud Margrethe Innlandet fylkeskommune Foredragsholder
Risnes, Håkon EXCITO CONSULTING AS Direktør
Roa, Flemming Contexo AS Maskinsjef
Roan, Lars MEF Service AS
Robertsen, Kristin Roald Madsen AS Konsulent Økonomi
Roen, Gudmund Hæhre Entreprenør AS
Roesen, Rasmus Stein Arild Risan AS Prosjektansvarlig/kalkulatør
Rogde, Kjetil Vassbakk & Stol as Økonomisjef
Rogn Jacobsen, Jarle Brødrene Dahl AS Produktsjef
Rognerud, Jon Arve JR Anlegg AS Daglig leder
Rolfsen, Thomas AVK Norge AS Distriktsansvarlig Sør-Vest
Romark, Jacob Håkonsen & Sukke Landskapsentreprenør AS Ukjent
Rongsjord, Berit Tet
Rosenberg, Bjørn Østlandet Gjenvinning as
Rosenqvist, Therese Ikano Bank AB (publ), Norway Branch
Rostad Olsen, Mona If Skadeforsikring Assurandør
Rotevatn, Paul Robert Aurstad Tunnel as Daglig leder Aurstad Maskinutleige
Rougthvedt, Bård Skien kommune Spesialkonsulent
Rudberg, Emil Norconsult Informasjonssystemer AS
Rummelhoff-Larsen, Bjørn Valvoline Oil as
Rundmo, Stian PON EQUIPMENT AS
Rusten, Erik Fagmedia AS / Mascus.no Salgssjef
Ruud, Lasse Normann Olsen Maskin AS
Ryde, Martin BlastManager - Infobric AS Forretningsutvikler
Røberg, Anita Pervaco Selger
Røed, Erlend Melbye Skandinavia Norge AS Key Account Manager
Røed, Oddbjørn VESTFOLD FJELLBORING AS Dalig leder
Røed Larsen, Bård Nordea Finans Norge AS Regionsjef
Røislien, Torstein Danske Bank Senior Account Manager
Røli, Fredrik Aarseth Sør-Norsk Boring AS Driftsleder
Rømmerud, Hans Petter Olje- og energisenteret AS
Rønning, Inge Olav Brage Finans AS Markeds sjef
Rønning, Jan Vidar OKAB Nord- Trøndelag Opplæringskonsulent
Rønningsen, Marius Anlegg & Transport / Bjørgu AS
Røsrud, Hans Petter Anlegg & Maskin Support AS
Røsseth, Bjørn Kirkenes vgs Avdelingsleder
Røste, Astrid Storebrand Livsforsikring AS Partneransvarlig
Røste, Gunnar Normann Olsen Maskin AS
Røstvoll, Arne PON EQUIPMENT AS
Røvik, Stein Kåre Stein Kåre Røvik AS
Råna, Glenn Effera AS
Sagen, Marit Norges Varemesse Prosjektleder
Sagen, Victoria Danske Bank
Salomonsen, Jon Ivar Hæhre Entreprenør AS
Salvesen, Alf Ivar Magne Gitmark & Co AS
Salvesen, Christian KGK Norge AS
Samnøy, Håkon EXCITO CONSULTING AS Daglig leder
Samuelsen, Yngve EMSG NORGE AS
Sandanger, Trond Hesselberg Maskin AS
Sande, Jørgen Kjeldaas AS Kalkulasjonsleder
Sanden, Aleksander NORSK TRAFIKKSIKRING AS
Sanderød, Emil John Galten AS kontorsjef
Sandin, Morten Birger SMARTDOK AS
Sandnes, Jørgen Carl c. Fon as Anleggsleder
Sandnes, Rune H.& K. Sandnes AS Daglig leder
Sandneseng, Trine L. MEF Service AS
Sandvin, Bettina Statens vegvesen, Vegdirektoratet
Sandås, Asbjørn Sandås Anlegg AS Daglig Leder
Sanne, Håkon Håkonsen & SUkke Lnadskapsentreprenør AS Anleggsleder
Sannem, Roar Hallingplast Seniorrådgiver
Sannerud, Odd Erik Rambøll Norge AS avd. SBV Senior rådgiver
Sato, Håkon Ål Videregående Skole Lærer
Saugstad, Fredrik Anleggsmagasinet Redaktør
Schanche, Jørn Sigurd Widme AS
Schibsted, Harald SG Finans AS Salgssjef
Schjerven, Erik Sparebank 1 Finans Østlandet AS Salgssjef
Schjerven, Thea Stiftelsen Sentralregisteret Prosjektleder Reginn
Schjølberg, Eirik Skogen Entreprenør AS Prosjektleder
Schøyen, Thomas Optimera AS Salgsdirektør
Schaal Jacobsen, Anita Sparebank 1 Finans Nord-Norge AS Rådgiver Bedriftsmarked
Seagren, Dag EZ Street Asfalt-Conzept AS
Sefland, Ottar If Skadeforsikring Leder strategiske partnere
Seierstad, Sigbjørn NASTA
Seim, Hege Brødrene Dahl
Seim, Jan-Øyvind VMS Stavanger AS Avdelingsleder i Haugesund
Sellevold Ringen, Frode MOBILE WORKER AS
Sellæg, Jon Røstad Entreprenør AS Styreleder
Selmer, Erik MEF Service AS Advokat
Senneset, Kjell Prognosesenteret Seniorøkonom
Siem, Ole OILQUICK NORGE AS
Siljuberg, Jonas WLCOM AS
Simensen, Stian GEONORD AS Ingeniør
Simensrud, Trond Hæhre Entreprenør AS
Simonsen, Maren Harstad Maskin AS HR Leder
Simonsen, Sigve VEISKILTKONSULENTEN AS Daglig Leder
Sivertsen, Berit ALSTAD MASKIN AS
Sjøberg, Odd Arne Meyer Agder Fylkeskommune Landslinjekoordinator
Sjørholt, Hans Vetle SØR-NORSK BORING AS
Skadsem, Arve gsanlegg anleggsleder
Skagerlind, Gunnar Siemens
Skancke, Leif Ove AF Decom
Skansen, Bernt Trøndelag fylkeskommune Lærer
Skarpodde, Heidi Ikano Bank
Skarsem, Mads Ramudden AS Distriksselger
Skarstad, Rune Glasopor AS Regionsjef
Skattebo, Jon Harald Valdres Brønnboring AS
Skauan, Ole Kristian NASTA AS Produktsjef
Skavern, Brede BAS Maskinutleie AS Produkt
Skeie, Eivind VESTFOLD FJELLBORING AS
Skeppstedt, Marie BlastManager - Infobric AS Markedssjef
SKIAKER, TORGRIM Baneservice AS Driftsleder Logistikk
Skinnes, Olav Viken fylkeskommune Foredragsholder
Skjaeveland, Tor Anders Volvo Maskin AS
Skjermo, Ole Norskarbeidsmandsforbund RVO
Skjetne, Kristian Skjetne Maskin AS Daglig leder
Skjetne, Tor Skjetne Maskin AS
Skjæret, Elin If Skadeforsikring Assurandør
Skjølingstad, Kjell Roadbridge Nordic Construction Director - Nordic
Skjønberg, Anne Mina Rosendal Maskin AS
Skogen, Bent Samferdselsdepartementet Seniorrådgiver
Skogheim, Erik AF Decom Maskinsjef
Skoglund, Jarle Våre Veger/veier 24 Redaktør
Skoglund, Martin Veidekke Industri AS
Skoglund, Rune Beitostølen Maskin og transport AS Anleggsleder
Skoglund, Tommy Marthinsen & Duvholt AS Prosjektleder
Skogvoll, Roar Nasta Selger
Skovly, Henning Solum Pukkverk AS Daglig leder
Skovly, Øivind Sandvik Norge AS
Skram Svendsen, Marius Leica Geosystems AS
Skrettingland, Livar Grunn Service AS Daglig Leder
Skribeland, Bjørn Rototilt AS
Skøie, Thomas BlastManager - Infobric AS
Skår, Dag Atle Brevik AS Landmåler
Skaar, Eva MEF Service AS
Skaar, Magnus SG Finans as avd.dir.
Sletner, Morten Viken fylkeskommune Lærer
Slette, Thomas Walan Maskin AS Prosjektleder
Sliper, Jan-Erik Nordea Finans Regionssjef
Sloan, Peter Ikano Bank
Slopnicki, Jakub Terratec AS
Slotvik, Line If Skadeforsikring Assurandør
Smestad, Heiki Hæhre Entreprenør AS
Smetbak, Nils Isachsen Anlegg AS Daglig leder
Småvik, Knut Magnus Fs maskin og transport as Hms ansvarlig
Småvik, Stian Fs maskin og transport as Daglig leder
Snipen, Espen Isachsen Anlegg AS Prosjektsjef
Sogn, Magne SG Finans AS Direktør
Sognnes, Trond Magne Trond M.Sognnes AS Maskinentreprenør
Solbakken, Sven Einar Bjørn Frenning Transport & Graving As Anleggsleder
Solberg, Birger Ulefos AS
Solberg, Bjørn Geomatikk AS
Solberg, Frode Spesialfelger As Salgssjef
Solem, Stig Norconsult Informasjonssystemer AS Salgsansvarlig
Solemdal, Rune Os vidaregåande skule Lærer
Soleng, Kai Marthinsen & Duvholt AS Kalkulasjonsleder
SOLHAUG, JOH EINAR Norgeodesi AS
Sollesnes, Knut Volvo Maskin AS Konsulent
Solli, Vegard Leica Geosystems AS Daglig leder
Sollien, Ove WLCOM AS
Solstad, Benn ØST RIV AS Maskin og Innkjøpsleder
Solsvik, Kenneth Entreprenørservice AS Landmåler
Solum, Jørn Austin Norge AS Daglig leder
Solvi, Eva Trøndelag fylkeskommune Fylkesdirektør for veg
Sparby, Camilla A2media Marked
Sparre, Attila Volvo Maskin AS
Spernes, Kristian Gjerde & Byhring AS Daglig leder
Sprauten, Pål Hæhre Entreprenør AS
Stange, Øyvind Birkeland Maskinentreprenør AS Anleggsleder
Stangeland, Fredrik Hesselberg Maskin AS
Stangeland, Leon Gsanlegg as Daglig leder
Staw, Lasse Agro Anlegg AS Økonomi
Staw, Lene Agro Anlegg AS Økonomi
Staw, TOR ERIK Agro Anlegg A Daglig Leder
Stein, Aleksander Heidenreich AS
Steinsholt, Kim Kim Steinsholt AS Adm. Dir.
Steinsmo, Torstein Hella Maskin AS
Stene, Lars Børge Bjarne Solli Graveservice AS
Stenkjær, Frank Øst Asfalt
Stensberg, Knut PAM Norge Salgsingeniør
Stensby, May Britt ARTtech Entreprenør AS Kontor
Stensby, Trond Arne ARTtech Entreprenør AS Styreleder
Stensrud, Knut NASTA AS Maskinselger
Stensvik, Dan Ole Hæhre Entreprenør AS
Stikbakke, Helge Flom Kjetting AS Selger
Stokka, Lars Prognosesenteret Markedskonsulent
Stokke, Per H. Per H. Stokke AS Daglig leder
Storbjerge, Tage Anlegg og Miljøservice AS
Storbråthen, Audhild Hæhre Entreprenør AS
Storbukås, Pål Henning Norsk Arbeidsmandforbund RVO Telemark og Vestfold anlegg
Stordalen, Bård Stordalen Entreprenør AS Daglig Leder
Stordalen, Ørjan Stordalen Entreprenør AS Anleggsleder
Storhaug von Rappe, Ann-Kathrin Lesja Bulldozerlag AS Daglig leder
Storhaug von Rappe, Åse Britt Lesja Bulldozerlag AS HMS/KS leder
Storlien, Solveig Byggfakta Docu as Salgskonsulent
Stormo, Hugo UCO AS Fagansvarlig
Stormyrbakken, Andreas Fredheim Maskin AS
Stornes, Lars Ola Fredheim Maskin AS
Storstein, Torgrim Vassbakk og Stol AS Prosjekteier
Strand, Erlend Jon Strand A/S Maskinfører
Strand, Jon Jon Strand A/S Daglig leder
Strand, Solvår MEF Service AS
Strande, Jonas PON EQUIPMENT AS
Strande, Per Arild TanCate Geosynthetics Austria GesmbH
Strange, Martin HI Maskinutleie AS
Stranger, Åsa FUCHS Lubricants Norway AS Sr. Marketing Manager
Streitlien, Pål Jørgen Austin Norge AS
Strelzow, Alexej Ulefos AS
Strengen, Per Inge PON EQUIPMENT AS
Strøm, Dag Pon Equipment as
Strømme, Steffen TT Anlegg AS
Strømmen, Rolf Proresult AS Markedssjef
Stubberudlien, Roy Agro Anlegg AS Prosjektleder
Stølan, Tor Arne Skien kommune Prosjektleder
Støldal, Trond Brage Finans AS
Ståland, Arve Gjerde & Byhring AS
Sukke, Brede Håkonsen & Sukke Landskapsentreprenør AS Gartnerfaan
Sulen Sæstad, Henning Bertelsen & Garpestad AS Anleggsleder
Sund, Asbjørn Hæhre Entreprenør AS
Sundbye, Brage Røykås TOMWIL MILJØ AS
Sunde, Kjetil PIANIST
Sunde, Mie Statens vegvesen, vegdirektoratet Rådgiver
Sunde, Stein Åge JOSTEIN SUNDE AS
Sunde, Sverre Anton Nordfjord Skifer AS
Sundsby, Jan-Erik Ankerløkken Equipment AS
Svartdal, Arnfinn SG Finans Account Manager
Svedjan, Åsmund Agro Anlegg AS Prosjektleder
Svellingen, Lasse Vestland Fylkeskommune Avdelingsleder
Svendsen, Kenneth VESTFOLD FJELLBORING AS
Svendsen, Lasse Bamble kommune Prosjektleder
Svensen, Terje Knapphus Energi
Sveum, Lars Gunnar Oculas
Syltern, Øystein Johs.J.Syltern as Daglig leder
Syvertsen, Rune Brage Finans AS
Særheim, Hans Petter Rogaland Naturstein As Daglig leder
Sæterstøl, Helge Vestnorsk Brunnboring AS
Sæterstøl, Yngve Vestnorsk Brunnboring AS Daglig leder
Sætre, Alf Olav Risa AS Prosjektsjef
Sætren, Fredrik PON EQUIPMENT AS
Sætrevik, Kjell Skanska Norge AS Innkjøpsleder
Søderholm, Jørn Anleggsmaskinen
Søgård, Per Arne Rambøll Avdelingsleder
Sømhovd, Bjørn Arve Uponor Infra AS Adm. direktør
Sømoen, Roar Stiftelsen Sentralregisteret Daglig leder
Søndenå, Geir Arild Ølen Betong AS Divisjonsleder Element
Sønsthagen, Sven Erik SES Trading& Consulting AS Trader
Sørbøen, Karianne T Engene AS Daglig leder
Sørdalen, Kenneth ANKO AS Avdelingslder
Sørensen, Caroline Trygg Nøsted Kjetting AS
Sørensen, Frank Ole HI Maskinutleie AS Daglig leder
Sørensen, Henning Ahlsell Norge AS
Sørensen, Jon Egil Einar Sørensen Maskinentreprenør AS Daglig leder
Sørensen, Jonas Norgeodesi a/s
Sørensen, Kjell NASTA AS
Sørensen, Lasse SITECH NORWAY AS
Sørensen, Siv Alvarstein Einar Sørensen Maskinentreprenør AS HMS-ansvarlig
Sørensen, Svenn-Magnus Vassbakk & Stol AS Innkjøpsleder
Sørhaug, Jon Erlend Birkeland Maskinentreprenør AS
Sørli, Frode Olav Martin Sørli AS Daglig leder
Sørvik, Magnus Ramudden AS Salgsleder Norge
Tanbergmoen, Knut Austin Norge AS
Tandberg, Bjørn Huser Entreprenør AS Formann
Tangen, Martine Clearplex Norge AS
Teige, Arnt Total Norge AS
Teigmo, Grete Circle K Norge AS
Tesdal, Raymond ANKO AS
Teserud, Even Nasta AS Maskinselger
Tessem, Marte MEF Service AS
Tetlivold, Silje GSGroup AS Marketing
Tharaldsen, Øyvind Toyota Norge/Bauda AS
Thomas, Pål Rikard Feiring Bruk AS Avdelingsleder
Thomassen, Lars-Erik Anlegg Nord AS Prosjektleder
Thorkildsen, Knut Br Thorkildsen as Daglig leder
Thorsby, Brynjar Hæhre Entreprenør AS
Thorsen, Egil Agder Fylkeskommune Adjunkt/Bergsprenger/Bergsprengningsleder
Thorsen, Inge Jan Vassbakk & Stol as Administrerende Direktør
Thorstensen, Kenneth Marthinsen & Duvholt AS Økonomisjef
Thorud, Gunnar Volvo Maskin AS
Thorvaldsen, Svenn EINAR BØHLER
Thorvaldsen, Tormod Re Videregående Skole Lærer
Thu, Ingar Metso Norway AS
Thunestvedt, Tore NORSK TRAFIKKSIKRING AS
Thygesen, Thor Erik SCALEIT AS
Tiltnes, Anders Infrakit AS Daglig leder
Tingstad, Marius Odd Einar Kne AS Anleggsleder
Tjernsbekk, Jon Andreas Øst Asfalt
Tjønheim, Mats KONGSBERG VIDEREGÅENDE SKOLE Lærer
Toften, Oddbjørn Bulldozer Maskinlag AS Styreleder
Toniolo, Marco Maccaferri / MT Swiss
Torgersen, Marius Mineralteknikk AS
Torkelsen, Silje Kleppe Toyota Norge/Bauda AS
Torland, Stein Risa AS Maskinkoordinator
Torp, Anders Kjell Foss AS Prosjektleder
Torsgård, Lars Erik Lesja Bulldozerlag AS Maskinansvarlig / Prosjektleder
Torstensrud, Trond Håkanes Maskin Anleggsleder
Tovslid, Knut Martin Nome Videregående skole Lærer
Trandum, Daniel Brødrene Dahl AS Salg VMT/Distriktsansvarlig Samferdsel Østfold
Trevland, Thomas EZ Street Asfalt-Conzept AS
Trollsås, Bjørge Powel Construction AS Key Account Manager
Trones, Thomas Trones Maskin AS Daglig Leder
Tronrud, Erik Re Videregående Skole Lærer
Tronrud, Terje Ulefos AS
Trøim, Per Magne SG Finans AS Senior Salgssjef
Traasdahl, Rune NASTA AS
Tvedt, John
Tveiten, Lars Norsk Arbeidsmandsforbund RVO Anlegg
Tveiten, Olav Gunnar Hæhre Entreprenør AS
Tverberg, Jo Stian Aurstad Tunnel as Adm.dir
Tvetene, Audun Håkonsen & Sukke Landskapsentreprenør AS Anleggsleder
Tvetene, Thorger Oskar og Tormod Wike AS Prosjektleder
Tveter, Thor Hesselberg Maskin AS
Tyrihjell, Brede Feiring Bruk AS Kam/Avd.leder
Tyse, Dagfinn Birkeland Maskinentreprenør AS
Tysse, Alf Helge FUCHS Lubricants Norway AS
Ualand, Bjørn Erik Nordic Steel AS Head of infrastructure department
Ueland, Anders Grunn Service AS Sprengningsleder
Uglem, Bjørnar Kongsberg Entreprenør AS Formann
Ullebø, Andrea SG Finans AS Markedssjef
Ulsnæs, Øystein Norva24 AS Markedssjef
Ulsrud, Trond Nordea Finans Norge AS Markedssjef
Undheim, Eldar Rosendal Maskin AS
Uppstad, Svein Arne AGDER ANLEGGSENTER/TUNNELSERVICE AS
Valby, Thor Harald T.H Valby Asfalt &graving AS eier
Valhovd, Jostein Kåsa og Ringhus Entreprenør AS Prosjekt/kalkulasjon
Valle, Svein Gjerstad Products AS
Valleraune, Jack Park&Anlegg AS Teknisk sjef
Varem, Hilde Sparebank 1 Finans Nord-Norge Leder
Vartdal Karlsen, Rune Danske Bank
Vasbø, Roar Metso Norway AS
Vatland, Kai Tore Risa AS Markedssjef
Vatne Christensen, Lars Auksjonen.no
Vee, Erik Andre Øst-Riv AS Daglig leder
Veflen, Hans Otto Veflen Entreprenør AS Daglig leder
Veiglum, Morten Eberspâcher AB Norge Sales and marketing Manager Scandinavia
Veikleenget, Jan Egil AF Decom Maskinkoordinator
Veimo, Ingunn Bortech
Velle, Terje Eurofusion AS
Vemo, Petter Fagmedia AS Salgsdirektør
Venstad, Bjørn Erik Romerike Brensel
Venåsen, Tore Hæhre Entreprenør AS
Veslegard, Geir Hallingdal Bergboring AS
Veslum, Jan Erik If Skadeforsikring Assurandør
Vestad, Ola
Vestby, Geir Biovac Regionsjef Midt-Norge
Vestengen, Rune PON EQUIPMENT AS
Vestnes, Arild Ahlsell Regional salgssjef
Vethe, Christine Continental Dekk Norge AS
Vethe, Hege Ikano Bank AB (publ), Norway Branch
Vetrhus, Svein Ove Volvo Maskin AS
Vetterstad, Stian KONGSBERG VIDEREGÅENDE SKOLE Lærer
Veum, Stein Rune Volvo Maskin AS
Vik, Marthe DNB Finans Markedssjef
Vika, Gunvor Smp Parts AB
Vika, Lars Martin Bertelsen & Garpestad AS
Vikan, Inger Powel Construction AS
Viken, Petter Pon Equipment AS Product Manager GET / UC
Viken, Petter Pon Equipment AS Product Manager GET / UC
Vikrem, Andreas Forcit Norway Områdeansvarlig Midt-Norge
Vikøren, Sven Vestfold Plastindustri
Volden, Alexander If Skadeforsikring
Vollan, Robert Øksnevad vgs Avdelingsleder
von Tscharner, Thomas Berger Safe Zone AS Daglig leder
Vorkinn, Henrik BlastManager - Infobric AS
Vågenes, Sigmund Magne Hope AS Estimator
Vaarum, Lars Egil OKAB
Wahl, Bård Agro Anlegg AS Prosjektleder
Walan, Christian Walan Maskin AS Daglig leder
Walle, Knut Erik Eurofusion AS
Walseth, Anders Bergcon AS Fagleder skadebehandling og taksering
Walther, Morgan Leif Grimsrud As Driftskoordinator
Wang, Roger Hesselberg Maskin AS
Watn, Arnstein WatnConsult AS Daglig leder
Weeke, Christoffer Trøndelag fylkeskommune Adjunkt
Wehus, Frank Effera AS
Welde, Trond Fossli Maskin og Transport AS Anleggsleder
Welve, Torgeir ANLEGG ØST AS
Wenger, Haakon Feiring Bruk A/S Avdelingsleder
Wennberg, Marit SG Finans AS Salgsleder
Wernberg, Morten Maskinstyring AS
Werner, Marianne Frostrud Toyota Norge/Bauda AS
Westbye, Erling Torp Maskin AS
Westbye, Martin Torp Maskin AS
Westerby, Børre
Westergärds, Fredrik Leica Geosystems AS
Westerlund, Kjersti NILS H. BURUM
Westling, Evelina Bertel O. Steen AS
Wicken, Espen MEF/OKAB
Widme, Sigurd Sigurd Widme AS
Wike, Ole Benjamin NORDIC UNMANNED AS Product Line Manager
Wiken, Arnfinn Telemark Technologies AS Salgs- og markedssjef
Wiken, Victoria NILS H. BURUM
Wiklander, Stefan MASKINSTYRING AS
Wikstrøm, Martin Infrakit AS
Willadssen, Trygve Schaaning If Skadeforsikring Assurandør
Willander, Kjetil Ahlsell Norge AS
Williamsen, Nils Bernt Belland Graving AS Prosjektleder
Wistad, Tore PON EQUIPMENT AS
Wittussen, Ingrid Resvoll SG Finans Senior Account Manager
Wold, Roy Arne Oculas
Wold-Hansen, Jan Egil Machine Partner AS Verkstedleder
Wolenetz, Kaylee NORSK TRAFIKKSIKRING AS
Wollum, Geir Kåre Norsk Arbeidsmandsforbund Regionalt verneombud
Waagen, Synne Hardlife AS Markedsansvarlig
Yngve, Sogn Ramudden AS Avdelingsleder Oslo/Akershus/Hedmark
Ysterud, Mona Sandvik Norge AS Markedskoordinator
Yttervik, Kåre Pipelife Norge AS
Yttri, Haavard Kongsberg Entreprenør As Anleggsleder
Zachariassen, Linda Auksjonen.no
Zachariassen, Stian Steelwrist AS Daglig leder
Ødegård, Erik Brødrene Ødegård Maskindrift AS Daglig Leder
Ødegård, Erik NORDIC ROADS AS Daglig leder
Ødegaard, Marius H. Hæhre Entreprenør AS
Ødegaard, Nils Petter Ulefos AS
Ødegård, Ronald Fjellsprenger AS Daglig leder
Ødegård, Stein Egil OKAB BVT
1 2
1 - 1550 av 1602 deltakere